Angličtina

KROUŽEK POKRAČUJE, ale ne pod hlavičkou OS Tehov, ale na IČ lektorky.

Zábavná výuka anglického jazyka s cílem získání a udržení vnitřní motivace u dětí chtít se angličtinu učit! Při hodinách se učíme tak, aby to děti zároveň bavilo.

I pilování gramatiky může být totiž zábava! Tempo hodiny se střídá – pracujeme ve skupinkách, ve dvojicích, individuálně, propojujeme aktivní i klidové fáze, aby děti udržely pozornost a nenudily se. Posloucháme a zpíváme písničky, hrajeme hry a scénky - vše anglickém jazyce. Cílem kurzu bude komunikace a schopnost dětí použít cizí jazyk a to bez ostychu. Budeme spolu mluvit tolik, aby dětem připadalo přirozené používat cizí jazyk a nestyděly se.

Cena: 2500,- Kč za pololetí (cca 17 lekcí) + pro žáky od 3. ročníků pracovní sešit (cca 250 Kč) + učebnice (cca 300 Kč dle úrovně). Možnost zpětného odkupu učebnic po skončení kurzu, rovněž mladší ročníky mohou zakoupit použité učebnice za sníženou cenu.

Žáci 1. a 2. ročníku používají v kurzu AJ stejné učebnice jako ve škole - Happy House 1, Happy House 2, tj. zároveň ušetříte za nákup dalších učebních materiálů. Děti mají možnost si procvičit slovní spojení a věty, které se naučí ve škole a v šikovných skupinkách vždy  i něco navíc, na co vzhledem k počtu  žáků a frekvenci školních hodin nezbyde čas. Zkušenost ukázala, že tato forma má velký smysl,  děti mají jazyk více zažitý a bez ostychu se vyjadřují.

ZPŮSOB PLATBY: převodem na účet č. 244594431/0300, variabilní symbol – datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce uvádějte jméno a příjmení dítěte a ročník. Po dohodě je možné provést platbu v hotovosti. Platba je splatná do 30. září za 1. pololetí; do 15. února za 2. pololetí.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku (děti obdrží ve škole) a souhlas se zpracováním osobních údajů prosím odevzdejte na první lekci.

Počet dětí v kroužku je omezen, bude přihlíženo k pořadí přihlášených.

Maximální počet dětí ve skupině je 8.

Děti budou rozděleny do skupin podle ročníků, případně podle dosažené úrovně.

Hodiny budou probíhat v prostorách ZŠ Tehov.

Kurz probíhá od poloviny září do poloviny června (dvě pololetí).

Lektor: Gabriela Dědková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon: +420775253987