Informace ke kroužkům

Přihlašování na kroužky pro rok 2020/2021 bude formou vyplnění papírové přihlášky, která bude k dispozici od poloviny září ve škole/v družině, případně ke stažení ZDE (PDF, tiskněte oboustranně). Váš zájem o kroužek již nyní můžete nahlásit příslušnému lektorovi (kontakty níže).

VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU ODEVZDEJTE NA 1. HODINĚ LEKTOROVI. PŘEDEM KONTAKTUJTE LEKTORA E-MAILEM.

  • Dětský folklórní soubor Svatojánek: Kateřina Šebková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).........................................700 Kč/pololetí

pondělí 14:30-15:45 (školáci), 16:00-16:45 (předškoláci), v budově ZŠ

  • Zobcová flétna: Radana Šimčíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).................................................500 Kč/pololetí

den dle dohody, vždy po vyučování, v malých skupinkách, v budově ZŠ

  • Keramika: Kateřina Phethean (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)...............................................2000 Kč/pololetí

úterý 15:45- 17:15 (POZOR ZMĚNA: každý týden) místo: keramická dílna v suterénu budovy OÚ

První hodina keramiky proběhne 22. září, ostatní kroužky probíhají od října 2020.

  • Angličtina a Angličtina pro MŠ: Gabriela Dědková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)....KROUŽEK POKRAČUJE, ale ne pod hlavičkou OS Tehov, ale na IČ lektorky (více v záložce obou kroužků, začíná v týdnu od 16.9.) 

Děti, které podají přihlášku na daný kroužek v prvním pololetí, na druhé pololetí ji podávat nemusejí. Chcete-li se odhlásit, stačí poslat e-mail příslušnému lektorovi. Chcete-li se přihlásit v pololetí na jiný/další kroužek, kontaktujte příslušného lektora. V případě volné kapacity budete vyzváni k podání nové přihlášky na daný kroužek.

PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST INFORMACÍM NÍŽE, VĚTŠINA Z NICH JE ROVNĚŽ UVEDENA NA PŘIHLÁŠCE, KTEROU PODEPISUJETE.

Kroužky pro 1. pololetí šk. roku 2020/21 probíhají od 5. října 2020 do 29. ledna 2021, pro 2. pololetí šk. roku 2020/21 pak od 1. února do 28. května 2021 (neurčí-li lektor jinak!). V červnu je ponechán prostor pro náhrady a nácvik vystoupení na tehovské pouti, která je plánována předběžně na sobotu 19. 6. 2020. Podrobnosti o náplni kroužků naleznete u jednotlivých kroužků v přehledu po kliknutí.

Výuka se nekoná ve dnech školních prázdnin a státem uznaných svátků. Rovněž se kroužky nekonají ve dnech vyhlášeného ředitelského volna v ZŠ Tehov.

  • Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 29. října a pátek 30. října 2020
  • Vánoční prázdniny budou zahájeny ve středu 23. prosince 2020 a skončí v neděli 3. ledna 2021.
  • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 29. ledna 2021, kroužky pro 1. pololetí tak končí čtvrtkem 28. 1. 2021.
  • Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou od 8. 3. do 14. 3. 2021.
  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 1. dubna a pátek 2. dubna 2021, kroužky se nekonají, stejně tak o Velikonočním pondělí 5. dubna 2021

Způsob platby: Kurzovné se platí převodem na účet 2900191964/2010, Fio banka, a.s., jako VS uvádějte datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte. Po dohodě lze platbu provést v hotovosti. Platbu proveďte prosím nejpozději do konce října (pro 2. pololetí do konce února), v opačném případě bude místo uvolněno náhradníkovi. V případě nevyhovujícího termínu nebo náplně kurzu lze nejpozději po první hodině od účasti ustoupit bez povinnosti platit kurzovné. Kurzy probíhají buď v ZŠ, MŠ, na sále OÚ, případně v okolní přírodě (uvedeno v rozvrhu).

PLATBU PROSÍM PROVEĎTE AŽ PO POTVRZENÍ ZAŘAZENÍ DÍTĚTE DO KROUŽKU LEKTOREM!

Ceny kroužků za pololetí pro školní rok 2020/21: Keramika (90min) 2000 Kč, Flétna (60min) 500 Kč, Folklórní (60min) 700 Kč.

SLEVY: Sourozenecká sleva: Druhý a další sourozenec sleva 10 % z ceny (nejstarší dítě platí plnou cenu za všechny své kroužky, mladší za všechny své kroužky cenu sníženou, kroužky sourozenců se mohou lišit). Děti členů OST 10% sleva na všechny kroužky. Slevy nelze sčítat.

Vyplněnou přihlášku (pro každý kroužek zvlášť) a souhlas se zpracováním údajů s Vaším podpisem prosím odevzdejte nejpozději na první lekci lektorovi. Informaci o Vašem zájmu o konkrétní kroužek zasílejte prosím co nejdříve na uvedené kontakty. Počet dětí v kroužcích je omezen, bude přihlíženo k pořadí přihlášených.

  Lektorky/lektoři kroužků nabízejí možnost vyzvednutí/návrat dětí z/do družiny ZŠ Tehov, ovšem výhradně dle seznamu dětí sestaveného na základě řádně vyplněných přihlášek. Je nutné tuto skutečnost uvést do přihlášky a zároveň PÍSEMNĚ sjednat s družinářkou svolení k vyzvednutí dítěte lektorkou!

Pro odpolední kroužky je možné rovněž nechat lektorkou vyzvednout dítě z MŠ Tehov (pokud ji zapíšete do evidenčního listu v MŠ!), ale POZOR, vracení dětí do MŠ již není možné!! Je nutné dítě vyzvednout po kroužku u lektorky v místě konání kroužku odpovědnou osobou.

Dítě, které neodevzdá řádně vyplněnou přihlášku, nebude moci (z důvodu krytí případné pojistné události pojišťovnou) kroužky navštěvovat! Lektor převezme dítě pouze na základě seznamu, ve kterém budou jen řádně přihlášené děti! Děkujeme za pochopení.